Yeni Sezonda Yayınlanacak Diziler Neler?

Yeni Dizi Sezonunda Ekranlarda Yer Alacak Diziler Belli Olmaya Başladı!

Türk televizyonlarından yeni sezonda yayınlanacak olan diziler merakla bekleniyor. Pek çok farklı kanalda, Türk televizyonlarının en sevilen simaları birbirinden çeşitli dizilerde yine ekran karşısından hayranlarıyla buluşacak. Peki sabırsızlıkla beklenen yeni sezonda hangi kanalda hangi dizi yayınlanacak? İşte yeni sezon dizileri ve kanalları…

Dizi sektöründe yaz döneminin gelmesiyle beraber tüm sektör çalışanları tatillerine devam ediyor. Yaz dizisi olarak ekranlara gelen diziler dışında hemen hemen bütün diziler sezon finali yaparak tatil dönemine girdi. Bu süre içinde yeni sezonda da pek çok yeni proje ekrana gelmeye hazırlanıyor. Hazırlıklar hakkında her geçen gün daha fazla bilgiye ulaşabilen diziseverler, yeni sezonda hangi kanalda hangi dizinin yayınlanacağını da mercek altına alıyor. Bununla birlikte Türk televizyonlarında görmek istenen yakışıklı ve güzel oyuncuların da hangi projelerde yer alacağı hakkında araştırmalarına devam eden diziseverler, sektördeki son gelişmeleri bu haberimizden alabilirler.

Yeni Sezonda Ekranlarda Olacak Yeni Diziler

Eylül ayında yayın hayatına başlaması beklenen yeni dizilerde yayıncı kuruluşlar da birbiri ardına kesinleşmeye başladı. Geçmişten günümüze her zaman kaliteli yapımları hayranlarıyla buluşturan TRT 1, Star TV, Kanal D, Fox TV, ATV, Show TV gibi dizi sektörünün dev kanalları yeni dizi sezonuna damga vuracak projeler ile izleyici karşısına çıkabilmek için kıyasıya rekabetlerine devam ediyor.

Şampiyon

Başrollerinde Tolgahan Sayışman’ın rol alacağı kesinleşen Şampiyon dizisi TRT 1 ekranlarından izleyici ile buluşacak. Dizinin fragmanını izleyen diziseverler şimdiden heyecanlanmaya başladı.

Güvercin

Star TV ekranlarından hayranlarına merhaba diyecek olan Güvercin dizisi Pastel Yapım kalitesiyle ekranlardaki yerini alıyor.

Zümrüdüanka

Yine Pastel Yapım’ın yeni dizi sezonunda reyting yarışında kullanacağı bir diğer dizi olan Zümrüdüanka, Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Fakat bu dizi hakkında yayıncı kuruluşu dışında detaylı bilgiler paylaşılmaması diziseverleri merak içinde bıraktı.

Mucize Doktor

Başrolünde Taner Ölmez’in rol alacağı kesinleşen Mucize Doktor, tüm dünyada izleyici rekorları kıran The Good Doctor dizisinin Türkiye uyarlaması olarak Fox TV ekranlarında yer alacak.