Yaralı Dizisi Oyuncusu Cemre Baysel Kim?

ATV Yaralı Dizisi Cemre Baysel Kimdir?

ATV ekranlarından önümüzdeki dizi sezonunda ekranlara gelecek olan Yaralı dizisinde başrolü oynayacağı açıklanan Cemre Baysel, şimdiden diziseverlerin radarına girdi. Pek çok internet platformunda ve özellikle sosyal medyada güzel oyuncu hakkında araştırma yapıldığı görüldü. Yaralı dizisinde Eda karakterini canlandıracak olan Cemre Baysel, merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna girdiğinin açıklanmasının ardından diziseverlerin en çok konuştuğu isimlerden biri haline geldi. Cemre Baysel kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır sorularının yanıtlarını ve yeni sezonda ekranlarda yer alacağı Yararlı dizisi hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Cemre Baysel Kimdir?

Cemre Baysel 5 Şubat 1999 tarihinde dünyaya gelmişti. Henüz 20 yaşında olan e üniversite eğitimi devam eden Cemre Baysel, Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. Ailesinin de desteği ile küçük yaşlarında medya ajansına kayıt olan Cemre Baysel, henüz 15 yaşında iken lise öğreniminin yanında oyunculuk eğitimini de almaya başlamıştır. Güzelliği ve sempatikliği ile geniş kitlelerin ve özellikle Türk televizyon dizilerini yakından takip eden izleyicilerin beğenisini kazanan Cemre Baysel 2019 – 2020 dizi sezonun ATV ekranlarından yayınlanacak olan Yaralı adlı yapımda Eda karakterini canlandıracak.

Bilindiği üzere Yaralı dizisinde Eda karakteri başrol karakterlerinden biri. Cemre Aysel henüz 20 yaşında merakla beklenen bir televizyon dizisinde başrol  deneyimini yaşayacak. Ancak bu oyunculuk deneyimi güzel oyuncunun kariyerindeki ilk rol aldığı yapım değil.

Cemre Baysel Hangi Dizide Rol Aldı?

Yaralı dizisinin Eda rolünü kapan Cemre Baysel, oyunculuk kariyerine 2014 yılında başlamıştı. O dönem 15 yaşında olan Cemre Baysel, Yeşil Deniz dizisi ile profesyonel oyunculuk kariyerine resmen başladı. Daha sonra İsimsizler adlı dizide rol alan genç oyuncu, yavaş yavaş deneyim kazanarak başrole giden yolu başarılarla doldurmaya devam etti.

Geçtiğimiz sezonda Elimi Bırakma adlı dizide Melis karakterini başarılı bir şekilde canlandırarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cemre Baysel, 2017 yılında da kısa bir süreliğine Payitaht Abdülhamid’de rol almıştı. Yeni sezonda Yaralı dizisi ile başrolde göreceğimiz genç oyuncunun performansı şimdiden merak konusu oldu.