Yaralı Dizisi Konusu ve Kadrosu Nedir?

Yaralı Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir?

Diziseverlerin merakla beklediği 2019 – 2020 dizi sezonunda Türk televizyonlarından yayınlanacak diziler de yavaş yavaş netleşmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde ATV kanalı tarafından yapılan açıklama ile yeni sezonda Yaralı dizisinin bu kanaldan izleyicilerle buluşacağı duyuruldu. ATV’nin yeni dizi projesi Yaralı kısa sürede sosyal medyada da yankı buldu ve pek çok dizisever yeni sezonda ekranlarda yer alacak bu dizi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için araştırma yapmaya başladı. Özellikle internet platformlarında aratılan Yaralı dizisi konusu ve Yaralı oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Yaralı Dizisinin Konusu Nedir?

ATV ekranlarından yayınlanacağı duyurulan ve henüz şimdiden geniş bir izleyici kitlesinde merak uyandırmayı başaran Yaralı dizisinin konusu, aslında dizinin adından da çıkarılabilmektedir. Nitekim aşk temasının işleneceği bir diğer dikkat çekici yapım olan Yaralı dizisinde aşk acısı çeken genç bir kızın hayat hikayesi konu alınıyor. Fakat bildiğimiz standart bir aşk hikayesinin işlenmeyeceği dizide aynı zamdan para, şan ve şöhret ile birlikte gelen entrikalar da yer alıyor. Drama ağırlıklı bir yönü olan Yaralı dizisi yeni sezonda ATV ekranlarından izleyicilerle buluşacak.

Yaralı dizisinde izleyiciler, zengin ve şirket sahibi bir adam ile etrafındaki kızları görmeyen aşık olan bir gencin hikayesini izleyecekler. Her ne kadar kulağa tanıdık bir tema olarak gelse de bu konu daha önce hiç işlenmemiş bir şekilde ele alınacak. Bu sayede Yaralı dizisinin şimdiden geniş Türk izleyici kitlesi tarafından beğenileceği öngörülüyor.

Yaralı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yeni sezonda ATV ekranlarından izleyicilerle buluşacak Yaralı dizisinde yapımcıların oyuncu kadrosunu oluşturmak için yoğun mesai harcadıkları öğrenildi. Ancak mevcut durumda senaryoya en uygun isimlerden biri olarak Şükrü Özyıldız ismi öne çıkıyor. Her ne kadar dizi camiasına ve kamuoyuna resmi bir anlaşma duyurulmamış olsa da dizide başrolün Şükrü Özyıldız tarafından canlandırılması bekleniyor. Bununla birlikte başrolde yakışıklı oyuncuya eşlik edecek olan isim ise Cemre Baysel olarak belirlendi. Sevilen ikilinin şimdiden sosyal medyada hayran kitlesinin oluşması da dikkatlerden kaçmadı.