Türk İşi Dondurma Yerli Film Ne Zaman Çıkacak

Türk İşi Dondurma Film HD İzle ile eşsiz bir komedi ve duygusallığı içerisinde barındıran filmi, daha yakından tanıyabilirsiniz. Gerek fragmanları gerekse konusu ile daha vizyona girmeden birçok kişide merak uyandıran bu film, Avustralya’da yaşayan iki Türk’ün sıradan hayatlarının, Çanakkale Savaşı ile nasıl bir değişime girdiği anlatılıyor.
15 Mart 2019 tarihinde vizyona giren bu film, dram, tarih ve savaş konularını ele almaktadır. Fİlm çekimleri için 7 bin m2’lik bir alan kullanan ekip, dönemi özellikle oldukça gerçekçi bir dille anlatmaya çalışmış.1900’lü yılların Avustralya’sını konu alan filmde, döneme uygun bir mimari ve tasarım yer alıyor.

TÜRK İŞİ DONDURMA KONUSU NEDİR?Türk İşi Dondurma Sansürsüz İzle ile sizlerde bu eşsiz filmi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Kadrosunda birçok ünlü oyuncuyu barındıran bu film, büyük bir beklenti uyandırdı. Gerçek hayattan esinlenildiği ifade edilen bu film 2 Türk’ün Avustralya’da ki savaş öncesi ve savaş sonrası yaşamını farklı bir dille sizlere anlatıyor.

Avustralya’da yaşayan bu iki arkadaş, geçinmek amacıyla devecilik ve dondurmacılık yapmaktadır. 1915 yılında patlak veren 1. Dünya Savaşı’na, Osmanlı’nın da katıldığını öğrenen bu iki arkadaş, Çanakkale cephesinde savaşmak için Osmanlı’ya gitmek ister. Avustralya yetkililerinden gitmelerine onay verilmeyen bu arkadaşın, o bölgede Osmanlı için verdikleri mücadele ele alınıyor. Sitemiz üzerinden bu filmi kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.