The Walking Dead

The Walking Dead 9.Sezon İzle

The Walking Dead dizi çizgi roman(Robert Kirkman) kitabından Frank Darabont tarafından dizi senaryosu olarak uyarlanmıştır. Birçok ülkede sevilen dizi en iyi yabancı dizi dalında Altın Küre adaylığı bulunmaktadır. Aynı zamanda 2 tane PrimeTime Emmy ödülünü kazanmıştır. 9. Sezonu Ekim 2019 tarihinde yayınlanmış olan dizinin 16 bölümü vardır.

The Walking Dead 9. Sezon izle kısmından sitemizde bulunan dizi bölümlerine ulaşarak dizi izlemenin keyfini sürebilirsiniz.

Konusu

Amerikan dizisi olan The Walking Dead, kıyamet sonrası zombi hastalığı salgınının yaşandığı bir dizidir. Bulaşıcı hastalık olan zombi virüsü, kan yolu ile bulaşmaktadır. Zombi’ye dönüşen insanlar et ve kan kokusu aldıkları için bulaşması gayet kolay olmuştur. Fakat hayatta kalmayı başaran insanlarda vardır. Günlük hayatında polis olan Rick Grimes(Andrew Lincoln) hayatta kalan insanlar arasında yerini almaktadır. Hayatta kalmış olan diğer insanlarla birleşerek zombi virüsüne yakalananlara karşı savaşarak hayat mücadelesi vermek zorundadırlar.

9. Sezon da Yaşananlar

The Walking Dead 9. Sezon  da 3 ana karakter diziye veda ediyor. Bu duruma yabancı diziyi izleyen kitle şok olmuştur. Kar kıyameti yaşandı. Gelen kış bölümü ile Kingdom’ın kapılarına kilitler vuruldu. Hayatta kalanlar kalanlar kar fırtınasının ortasında Hildop’a taşınmak zorunda kaldı.

Ve buna benzer daha birçok merak uyandırıcı olayları ile diziye yeni başlayacak olan izleyicileri için fazla bilgi vermek istemiyoruz.

İzleyici Yorumları

9 Sezon’dan oluşan The Walking Dead, google kullanıcıları tarafından %95 oranında beğeni almıştır. Dizi en iyi zombi dizilerinin arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sizler de izlediğiniz veya izlemek istediğiniz yabancı dizileri altyazılı dizi izle seçeneğinden hızlı bir şekilde izleyebilir ve dizinin tadını çıkarabilirsiniz.

izlemek için altdaki reklama TIKLa