Onur Büyüktopçu Hangi Programda Yer Alacak?

Onur Büyüktopçu’nun Yeni Programı Belli Oldu! İşte Yeni Adresi…

Türk televizyon yapımlarının en sevilen sunucu ve oyuncularından biri olan Onur Büyüktopçu’nun hayranlarını sevindiren bir gelişme yaşandı. Yeni sezonda Show TV ekranlarında olacağı duyurulan Onur Büyüktopçu’nun yeni kanalında yarışma programı sunuculuğuna devam edeceği açıklandı.

Yemekteyiz programında ortaya koyduğu keyifli ve samimi sunuculuk performansı ile geniş kitlelerin gönlünde yer edinen Onur Büyüktopçu, şok bir karara imza atarak yarışmanın sezon finali yapmasının akabinde ekipten ayrıldığını açıklamıştı. Hayranlarını üzüntüye boğan bu kararın nedeni ise sonunda gün yüzüne çıktı. Türk televizyonlarının aranan simalarından olan Onur Büyüktopçu’nun yeni sezonda Show TV ekranlarından izleyici ile buluşacağı kamuoyuna duyuruldu. Başarılı isim, yeni sezonda ilk defa ekranlara gelecek olan yarışma programının sunuculuk görevini yerine getirecek.

Onur Büyüktopçu’nun Yeni Adresi “Damat Beğendi”

Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla hayranlarını bilgilendiren Onur Büyüktopçu, yeni sezonda Show TV ekranlarından yayınlanacak olan “Damat Beğendi” yarışmasının sunuculuğunu üstleneceğini açıkladı. Onur Büyüktopçu’nun bu paylaşımı kısa sürede beğeni rekorları kırarken, sevilen sunucunun pek çok hayranı da paylaşılan fotoğrafın altına hayırlı olsun yorumlarında bulundu.

Başarılı sunuculuk performanslarının yanında Kiralık Aşk dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuk kariyeriyle de geniş bir hayran kitlesine kavuşan Onur Büyüktopçu, son olarak Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenerek geniş kitleler tarafından severek takip ediliyordu. Yemekteyiz programının sezon finali yapmasının akabinde ekipten ayıldığını açıklayan Büyüktopçu’nun yeni sezonda Show TV ekranlarında Damat Beğendi isimli yarışma programı ile ekranlarda olacağı açıklandı.

Eylül ayı itibarıyla Show Tv ekranlarından hayranlarıyla buluşacak olan Onur Büyüktopçu, müjdeli haberi kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Büyüktopçu’nun bu paylaşımı kısa sürede beğeni rekorları kırdı. Öte yandan sevilen sunucunun yeni sezonda yer almayacağı Yemekteyiz programının yeni sunucusunun da Seda Sayan olduğu açıklandı.

Onur Büyüktopçu Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 tarihinde İstanbul’da doğdu. Türk oyuncu, cast direktörü ve menajerdir. Daha önce Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi televizyon dizilerinde rol almış ve Yemekteyiz programını sunmuştur.