Nesrin Cavadzade Sevenlerini Şaşırtmaya Devam Ediyor

Nesrin Cavadzade Sevenlerini Şaşırtmaya Devam Ediyor

Fox Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisinde Şahika karakteri ile karşımıza çıkan Nesrin Cavadzade dizide büründüğü karakter sayesinde izleyenleri şaşkına çevirmiş ve diziye bambaşka bir soluk kazandırmıştı. Yaptığı hileler sayesinde Ender’i yerinden etmiş ve oldukça beğeni toplayan bir karakter haline geldi. Geçtiğimiz günlerde 47. bölüm ile sezon finali yapan Yasak Elma dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu yeni sezonda yine farklı oyunlar ve karıştığı küçük işler sayesinde dizinin akışını oldukça canlı tutacağa benziyor. Diziye neredeyse yeni katılmış sayılan Cavadzade Ender’e olan düşmanlığının bilinmesi üzerine daha pek çok yeni ve heyecan verici konular ile karşımıza çıkacağa benziyor. Bizce Şahika’nın dizideki yeri biraz sonradan olmasına rağmen oldukça sağlam bir konumda ve oldukça iyi. Bakalım yeni sezonda izleyicileri ve Şahika’ yı neler bekliyor. Başarısı ve güzelliği sayesinde yeni gözdeler arasında yer alan oyuncu yer aldığı dizinin sezon finali yapmasına rağmen boş durmayacağa benziyor.

Yeni Projeler

Hepimizin de bildiği üzere Yasak Elma dizisi diğer dizilerin de olduğu gibi artık sezon finaline girdi. Oyuncularının şu sıralar bir tatil havası içerisinde olduğunu biliyoruz. Bütün bir sezon çalıştıktan sonra artık onlar da bu yoğun temponun verdiği koşturmaya biraz ara verip dinlenmeyi tabi ki de hak etmiş durumdalar. Fakat güzel oyuncu Nesrin Cavadzade dur durak bilmiyor. Yer aldığı birbirinden güzel projeler ve yeteneği sayesinde adından sıkça söz ettiren oyuncu bu yaz da uzun uzun tatil yapmak yerine çalışmayı ve yeni projelerde yer almayı bir adım daha ileriye nasıl ulaşabilirim diyenlerden oldu.

Çekimlerinin başlandığı ve bizim de merakla beklediğimiz projelerinden olan Cemil Şov‘da yer alan güzel oyuncu projesinden biraz bahsetti. Çekim sürecinin oldukça yoğun geçtiğini söyleyen güzel oyuncu ara ara kaçamaklar yaparak kendine de zaman ayırmayı ihmal etmediğini dile getirdi. Yazar, yönetmen ve yapımcılığının Barış Sarhan’ın üstlendiği kötü adamların, fakir ama gururlu insanların, para ile satın alınamayan aşkların yani kısacası özlediğimiz, geçmişte kalan ve hasretle tekrar tekrar izlediğimiz Yeşilçam filmlerine daha önce hiç denenmemiş göndermeler yapan Cemil Şov’un konusu oldukça dikkat çekici tarzda olacağa benziyor.

Ünlü olmanın karanlık cazibesi adlı sloganı sayesinde güzel oyuncunun da yer aldığı bu projeyi merakla bekliyoruz. Haftanın 6 günü spor yaptığını ve yürümeyi çok sevdiğini söyleyen oyuncuya oldukça fazla defile ve mankenlik teklifinin de geldiğini söyleyerek ‘Yakında bir mankenlik teklifini de değerlendireceğim neden olmasın yürümek zaten benim işim.’ sözlerini de ekleyerek bir başka proje sinyalini daha verdi. Azerbaycanlı güzel oyuncu ikinci projesi için de ‘Diğer projem ile bir gizlilik sözleşmesi imzaladım ve konuşmam yasak’ diyerek sır gibi saklanılan projesini kendi ağzından da maalesef ki duyamadık. Şu an da yer aldığı filminin projesi bittikten sonra kimselere söylemediği projesinin de çekimlerine başlayacağını bildiğimiz güzel oyuncu yazın neredeyse tatil yapmadan bir küçük kaçamak yapsa bile uzun soluklu olmayacağını söyleyerek hemen diğer projesine başlayacağını söyledi.