Mucize Doktor Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Dizisinin Kadrosuna Kimler Katıldı?

Geride bıraktığımız yılda dünya çapında en çok izlenen dizi olmayı başaran The Good Doctor dizisinin Türkiye uyarlaması olan Mucize Doktor yakında ekranlardaki yerini alacak. Daha önce Mucize Doktor dizisinin başrolünde Taner Ölmez’in yer alacağı açıklanmıştı. Şimdiden büyük bir merakla beklenen ve Türk diziseverler tarafından da büyük bir beğeni toplayacağı düşünülen dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Son olarak Türk televizyonlarında görmek istenen simalardan biri daha Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosu arasındaki yerini aldı.

MF Yapım imzasıyla Fox TV ekranlarından yayınlanacak olan dizinin uyarlama senaryosunu Pınar Bulut kaleme alacak. Daha önce öğrenilen bilgilere göre Gökçe Akyıldız’ın kadrosuna dahil olduğu Mucize Doktor dizisinde son olarak bir isim daha kadroya katıldı.

Mucize Doktor Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Dünya çapında izlenme rekorları kıran The Good Doctor dizisinin Türkiye uyarlaması olarak Fox TV ekranlarından yayınlanacak olan Mucize Doktor dizisinin başrolünde Taner Ölmez’in yer alacağı duyurulmuştu. Başrolün açıklanmasının ardından yavaş yavaş kesinleşmeye başlayan oyuncu kadrosunda Gökçe Akyıldız’ın da ismi geçmeye başlamıştı.

Son olarak Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda kesin olarak görebileceğimiz başarılı oyunculardan biri de Reha Özcan oldu. Edinilen bilgilere göre Mucize Doktor oyuncu kadrosunda yer alacağı kesinleşen Reha Özcan’ın dizine hangi rolü, nasıl bir karakterle canlandıracağına dair bir bilgi paylaşılmadı. Sevilen oyuncunun ardından yeni isimler de dizi ile anılmaya başlandı.

Merakla beklenen dizide adı geçen oyunculardan biri Melisa Aslı Pamuk oldu. Son olarak Çarpışma dizisinde Cemre karakteri ile ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncunun Mucize Doktor kadrosunda yer alacağı iddia edildi. Ancak bu yönde henüz kesin bir gelişme söz konusu değil.

Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda olacağı iddia edilen bir diğer güzel oyuncu da Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin “Mesude”si Nilperi Şahinkaya oldu. Başarılı oyuncunun kadroda olmasına kesin gözüyle bakılsa da yapımcılardan bu yönde bir açıklama henüz gelmedi.

Son olarak Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Alihan karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan yakışıklı oyuncu Onur Tuna’nın da Mucize Doktor dizisinde rol alacağı öne sürüldü.