Kuaförüm Sensin Sunucusu Değişti Mi?

Kuaförüm Sensin Sunucusu Değişti Mi?

1 Nisan 2019 Pazartesi günü Show Tv’de yayınlanan ve seyirciler tarafından sevilen programın sunucusu değişti. Programı takip etmekte olan izleyiciler Kuaförüm Sensin programının sunucusunun neden değiştiğini merak ediyorlar. Yeni sunucun kim olduğunu merak etmeye de başladılar. Program başladığından bu güne kadar sunuculuğunu Ata Demirer’in eski eşi Özge Borak yapıyordu. Fakat yeni bölümleri ile 10 Haziranda tekrar yayına giren Kuaförüm Sensin programının sunucunun neden değişti merak konusu. Kuaförüm sensin programı yayında olduğu 45 bölüm boyunca yaklaşık yarım milyon izleyici tarafından takip edilmiş ve ilk 100 program sıralamasında 0.4 ile 0.8 arasında reyting alarak 80. Sıraya yerleşmiştir.

Kuaförüm Sensin’i başladığı günden beri 45 bölümlük yayın hayatını Özge Borak sunmuştur. Show Tv, programın reytinglerinden çokta memnun olmuş gibi gözükmüyor. Reyting skorlarından kaynaklanan memnuniyetsizlikleri sonucu, bayram dönüşü programa renk katmak için değiştirilmiş bir hamle olarak gözükmektedir. Fakat bize kalırsa Özge Borak programı gayet iyi bir şekilde sunmaktaydı. Tabi ki yeni sunucu olan Gözde Kansu’ya da yeni işinde başarılar dilemekteyiz. Show Tv’nin Gözde Kansu’yu tercih etme nedenlerinden biri de bu konularla daha ilgili olması ve ağzının daha iyi laf yapması olarak gösterilebilir.

Peki Kuaförün Sensin’in yeni sunucusu kim? Gözde Kansu kimdir?

İzmirli olan Gözde Kansu’yu 1999 yılından bu yana dizi ve filmlerde görüyoruz. Fakat sunucu olarak Veliaht programından tanıdığımız Gözde Kansu, en son 2011 yılında Al Yazmalım dizisi ile bir çok izleyicinin gönlünde taht kurmuştu. Gözde Kansu’nun son olarak bulunduğu dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi oldu ve oyunculuğu izleyiciler tarafından çok beğenildi. Gözde Kansu’ya Kuaförüm Sensin programında başarılar dilemekteyiz. Kuaförün Sensin yarışmasını takip edenler 10 Haziran da ekranlara gelecek olan yeni bölümünü şimdiden merak etmeye başladılar.

Show Tv Kuaförüm Sensin programı için 2019 yaz sezonunda önemli değişikliklere imza attı. İlk olarak söylenebilecek olan Kuaförüm Sensin yarışmasına artık jüri üyeleri de eklendi. Jüri’nin de eklenmesiyle değerlendirme esnasında artık jüri de yorum yapabilecek ve puan verebilecek. Bize göre bu gelen jüri konsepti program için yararlı olacak ve değerlendirmede tarafsızlık olacak.