Kimse Bilmez Enriko Kim?

Kimse Bilmez Dizisinde Enriko Kimdir?

Başrollerinde Keremcem’i gördüğümüz reyting rekortmeni Kimse Bilmez dizisine yeni bir karakter dahil edildi. Sevilen dizinin yayın hayatına başladığı günden beri takipçilerinin aklında yer alan soru işareti de böylelikle yanıtlanmış oldu. Ali’nin oğlunu kim neden öldürdü? sorusunun yanıtı için Enriko karakterinin dizinin kadrosuna dahil olduğu öğrenildi. Henüz bu alanda net bir açıklama yapılamasa da senaryo gereği böyle bir takviyeye gidildiği düşünülüyor. Peki Kimse Bilmez Enriko kimdir?

Kimse Bilmez dizisinin hayranlarını yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Sevilen dizinin kaliteli oyuncu kadrosuna yeni bir karakter daha dahil edildi. Senaryo gereği yapılan bu oyuncu takviyesi ile reyting rekorları kıran dizinin nasıl bir sonuç alacağı da şimdiden merak konusu haline geldi. Kimse Bilmez dizisinde göreceğimiz Enriko’nun kim olacağı tartışılmaya devam ediliyor.

Kimse Bilmez Enriko Öldü Mü?

Sevda, Ali’nin oğluna ne olduğunu araştırmaya devam ediyordu. Ali bu sırada Pilot’un hastanede olduğu vakitte Enriko ile karşılaşır. Bir anda öfkeden deliye dönen Ali, oğlunun katilini hiç beklemediği anda karşısında görünce adeta delirir. Yıllardır peşinde olduğu biricik oğlunun katili Enriko’yu hiç beklemediği anda karşısında bulan Ali, oğlunun intikamını almak için planlarını uygulamaya geçirir.

Enriko’yu bu zamandan sonra çok sıkıntılı süreçler beklemektedir. Bir kulis haberinme göre de Sevda’nın babası Enriko’dur. Ancak henüz netleşmeyen bu bilgi dizinin önümüzdeki bölümlerinde seyircinin bilgisine sunulması bekleniyor. Fakat böyle bir gelişme yaşansa bile Ali’nin oğlunun intikamı için Enriko’nun canına kıyacağı düşünülüyor.

Yayın hayatına girdiği günden bu yana Ali’nin özelliklerinin aktarıldığı dizide, Ali’nin karşısına dişine göre bir rakip çıkarıldı. Enriko’nun dizi kadrosuna girip senaryoya dahil edilmesiyle birlikte neler yaşanacağı merak ediliyor. Ali geçmişte devlet içinde çalıştığı sıralarda Enriko’nun yasal olmayan işler çevirdiği biliniyor. Mafya babası olan Enriko, Ali’nin kendisine operasyon yapmasını yediremedi ve öfkesini Ali’nin en değerlisi olan oğlundan çıkardı. Henüz çocuk yaşta öldürülen oğlunun acısını asla dindirmeyen Ali’nin, çocuğunun katilini karşısında bulmasıyla birlikte neler yapacağı şimdiden merak konusu oldu. Enriko’ya neler olacağını gelecek bölümlerde göreceğiz.