John Wick Türkçe Dublaj İzle

John Wick 3 izle
Başrolünü , Keanu Reeves’in oynadığı gerilim ve aksiyon türündeki film geçtiğimiz günlerde vizyona girmiş bulunmaktadır. John Wick serisinin devamı olan film dünyada ve birçok ülkede büyük merak uyandırmıştır.

Konusu

Serinin ikinci filminde gerçekleşen olaylar silsilesi sebebiyle John Wick’in kellesine 14 milyon dolar ödül konur. Serideki yer altı dünyasına üye olan her suçlu da bu olaydan haberdar olup başrol Wick’i öldürebilmek için peşine düşerler. Seri katilimiz peşindeki tüm düşmanlarına karşı ölüm kalım savaşı verirken eski bağlantılarını kullanarak Fas’a doğru yol alır. Yolun sonunda kendisine borçlu olan bir kadın vasıtası ile bir yetkiliye ulaşır. Ve yetkiliden aldığı bilgilerin ışığında sistemin yaratıcısını bulmak için yola koyulur. Daha sonra onunla tanışır ve kendisini içinde bulunduğu durumdan kurtarabilmek için bir anlaşma yapar. Bu süre zarfında yaratıcı kendisine ulaşmaya çalışırken John Wick’e yardım etmiş her insanın cezalandırılması için emir vermiştir. John Wick yaptığı anlaşma gereği yola çıkar ve işleri yola koyabilmek için son şansını da kullanır. Lakin işler umduğu gibi gitse de sonunda ihanete uğrar. Kendisine yardım ettiği için cezalandırılan eski bir dostu tarafından kurtarılır. Aksiyon filmi sevenler için muazzam bir başyapıt olan serinin son filmini tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz.

İzleyici Yorumları


2 Saat 10 dakika süren John Wick 3. serisinin IMBD puanı 8,1’dir. Aynı zamanda Google kullanıcıları tarafından yaklaşık olarak %94 oranında beğenil film altyazılı izleme imkanı ile sitemizde mevcuttur.
izlemek için altdaki reklama tıkla …