Her Yerde Sen İbrahim Kimdir?

Her Yerde Sen İbrahim Kimdir?

14 Haziran Cuma günü ilk bölümü yayınlanacak olan 2019’un yaz dizisi Her Yerde Sen Fox Tv ekranlarında saat 20:00 itibariyle başlayacak. Başrollerinde Furkan Ardıç ve Aybüke Pusat rol almaktadır. Karga Seven Pictures’in yapımını üstlendiği dizide hem aşk hem de  macera dolu bir hikaye bizi beklemekte. Tanıtımları ile dikkatleri üzerine çeken ve bir çok genç oyuncunun kadrosunda bulunduğu dizide Veteriner İbo İbrahim rolüne hayat veren genç yakışıklı isim kimdir? Veteriner İbrahim Kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı bu konular hakkında sizlere bilgiler aktarmak istemekteyiz.

Veteriner İbo’nun Gerçek Adı Bilgileri

İç mimarlık çalışanları arasında yer alan Selin  ve sonrada iç mimarlığın yöneticisi olarak gelen Demir, talihsiz bir olay sonucunda karşılaşırlar. Dizinin ilk başlarında iki yabancı olarak karşımıza çıkacak olan çift daha sonralarında iki sevgili olarak karşımıza çıkacaktır.

Dizide adını sıkça duyacak olduğumuz İbrahim yıllarca aşktan ve duygusal ilişkiden kaçmaktadır. Her Yerde Sen dizisi’nin İbrahim’i dizide sporcu tarzı, hayvanlara olan bağlılığı ve şefkati ile Selin’in arkadaşı Ayda’nın dikkatini çekerek dizide Ayda ile birlikte hem komik hemde romantik sahnelerde birlikte rol alacaklar. Veteriner İbrahim olarak karşımıza çıkan oyuncumuz dizide sadece sokak hayvanlarına yardım etmekle kalmıyor aynı zamanda Selin’in akıl hocalığını da yapıyor. Demir ile olan çekişmelerinde Selin’in en büyük destekçisi olan kişi Veteriner İbrahim olacak. Peki kimdir bu Veteriner İbrahim? Gerçek hayatta adı nedir, yaşı kaçtır?

1995 doğumlu olan gencimiz Her Yerde Sen dizisindeki veteriner İbrahim karakterine hayat vermektedir. Gerçek adı Ali Gözüşirin olan oyuncumuz İstanbul da okumuştur. Oyunuculuğa başlamadan önce bir çok moda dergisinde ve katalog çekimlerinde bulunan Heryerde Sen dizisinin İbrahim’i Ali Gözüşirin kamera karşısına ilk olarak İrem Derici’nin Bambaşka Biri şarkısının klibinde yer almıştır.

Geçtiğimiz sezonda ekranlarda bomba etkisi yaratan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile de oyunculukta büyük bir başarı sağlayacağının sinyallerini veren genç oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Kerim Adil Sağlam karakteri ile de seyirciler tarafından büyük beğeni topladı.

Ufak Tefek Cinayetler dizinsinde Kerim’in gençliğini canlandıran oyuncu bu sezonda Her Yerde Sen dizinde veteriner İbrahim olarak izleyicilerle buluşacak.