Hakan Muhafız

Hakan:Muhafız 2.sezon

Dizide olan Hakan karakteri Türkiye’de oyunculuğu ile tanınan Çağatay Ulusoy canlandırmıştır. Ses getiren Muhafız dizisinin ilk sezonu başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Ve ardından dizisinin 2.sezonu için izleyiciler büyük bir heyecana bürünmüştür.

Konusu

Filmin fragmanından da yola çıkılarak,1.sezonun sonunda görüldüğü gibi 7 ölümsüz uyanmıştır. 2.sezonda ise bu 7 ölümsüz İstanbul’un sokaklarında cirit atmaktadır.Muhafızsız İstanbul’un hiçbir şansı bulunmamaktadır.7 ölümsüzün hedefi önce İstanbul’u ardından tüm insanlığı yok etmektir.Muhafız,sadık olanların yardımlarıyla ölümsüzlerin planlamış oldukları büyük bir saldırıyı başlarına yıkmayı ve herkesin hayatının tehlikede olduğu bu savaştan  galibiyet ile çıkmayı planlamaktadır. Yeni sezonda yeni ünlü isimlere yer veren diziye Boran Kuzum, Engin Öztürk ve Cüneyt Arkın gibi önemli oyuncuların katılacağı dizinin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Görsellik olarak daha iyi yapılacak bir çalışma olduğunu buradan anlayabiliriz.

İkinci sezon yayınlanmasına az kala izleyicilerin meraklı bekleyişi sürüyor. Meraklı bekleyişler sürdükçe tarayıcılarda “Hakan:Muhafız 2.sezon ne zaman çıkacak” aramaları çoğaldı. Netflix orjinal çekimleri arasında yer alan ilk Türk dizisinin başarılarının devamını diliyoruz.

Dizi yayınlanır yayınlanmaz internet sitemizde de yerini alacak ve izlemek isteyenler, Netflix’e üyeliği olmayanlar altyazılı dizi izlemenin keyfini sürecek.

izlemek için altdaki reklama tıkla