Gel Hemşerim Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Gel Hemşerim Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu sene yaz sezon yapımları arasında rakiplerinin gölgesinde kalan Show TV’den beklenen atak geldi ve daha önce Türk televizyonlarında görülmemiş bir konseptle izleyicileri ekran başına kilitleyecek yeni bir yapım duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde Gel Hemşerim adlı yarışma programını Türk izleyicilerine tanıtan Show TV’nin bu programı daha şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Zira pek çok kişi söz konusu yarışmanın tanıtım filmini gördükten sonra internet üzerinden yarışma hakkında bilgi toplayama girişti. Özellikle sosyal medyanın da en çok konuşulan konuları arasına girmeyi başaran Gel Hemşerim yarışmasıyla ilgili olarak pek çok soru gündeme geldi. Gel Hemşerim yarışmasına nasıl başvuru yapılır sorusunun yanıtını ve bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Gel Hemşerim Başvuru Formu

Bu yaza damgasını vuracak eğlenceli yarışma programlarından biri olmaya aday gösterilen Gel Hemşerim programına katılmak oldukça basit. Zira Show TV resmi internet sitesi üzerinden Gel Hemşerim yarışması başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılımcı olabilmeniz mümkün. Dilerseniz showtv.com.tr/basvuru/gel-hemserim adresini hemen ziyaret ederek başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Fakat hemen hemen bütün yarışmalarda olduğu gibi Gel Hemşerim yarışma programında da adayların birtakım şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu şartlar başvuru formunda özellikle belirtilmiştir.

Gel Hemşerim yarışma programı yapımcıları, başvuru formunu doldurarak yarışmacı olmak isteyen adaylardan; dijital platformda fotoğraf talep etmenin yanında, hobilerine ilişkin detayları ve birkaç cümle ile kendilerini tanıtmalarını talep etmektedir. Bu basit işlemleri düzgün ve eksiksiz bir şekilde yerine getirdikten sonra Gel Hemşerim başvuru formunu doldurup başvurunuzun onaylanmasını bekleyebilirsiniz.

Gel Hemşerim Sunucusu Onur Atilla Kimdir?

Pervasız Yapım tarafından Show TV ekranlarına taşınan Gel Hemşerim yarışma programını Türk televizyon ekranlarından tanıdığımız bir isim sunuyor. Onur Atilla, 18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Pera Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim alan Onur Atilla pek çok seslendirmede yer aldıktan sonra Güldür Güldür ekibine dahil oldu. Ekibin ilk kadrosundan bu yana içinde yer alan Onur Atilla canlandırdığı pek çok farklı tiplemesiyle gönüllerde taht kurdu.