Erkenci Kuş Finali Ne Zaman Yapacak?

Erkenci Kuş Final Yapacağı Tarih Belli Oldu! Dizi Ne Zaman Bitiyor?

Geçtiğimiz yıl Türk televizyonlarından yayınlanan yapımlar arasına hızlı bir giriş yapan ve kısa zamanda sahip olduğu geniş izleyici kitlesiyle reyting rekorlarını alt üst eden Erkenci Kuş dizisinde sona gelindi. Ekranlarda görmek istenilen oyuncular Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı sevilen yapımda hayranlarını üzen gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Erkenci Kuş dizisi ne zaman bitiyor? Can Yaman ve Demet Özdemir hangi yeni dizilerde rol alacak? İşte merak edilen tüm soruların yanıtları ve detaylar…

Geçen yıl yaz aylarında yayın hayatına başlayan ve yoğun ilgi görmesi sebebiyle kış sezonunda da devam eden Erkenci Kuş dizisinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz dönemdeki başarılarının aksine 2019 yaz sezonunda dizinin reytinglerinin hızla düşmesi sonucunda dizinin geleceği tartışma konusu haline gelmişti. Sevilen dizisin final bölümüne kadar senaryosunun tamamlandığı açıklandı. Bununla birlikte Erkenci Kuş final bölümü tarihi de kesinleşmiş oldu. Erkenci Kuş dizisinin başrollerinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın 2019 aralık ayında bedelli askerlik ile vatani görevini tamamlamak için askere gideceği öğrenildi.

Erkenci Kuş Neden Bitiyor?

Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Gold Film, senaryonun iyice kısırlaşması ve aynı konular üzerinde dönerek sonuca bağlanamaması nedeniyle hayran kitlesinden büyük tepki toplayan dizide final yapma kararı aldı. Can Yaman’ın aralık ayında askere gidene kadar dizi bölümleri stoklanacak. 2019 yılının bitmesi ile de ekranlarda final bölümü yayınlanacak. Böylelikle bir dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Erkenci Kuş dizisi Star TV ekranlarından tüm sevenlerine veda etmiş olacak.

Can Yaman ve Demet Özdemir’in Yeni Projesi Var Mı?

Her ne kadar Erkenci Kuş dizisinde sona gelinse de sevilen oyuncular Can Yaman ve Demet Özdemir’in yapımcı kuruluş Gold Film ile sözleşmesi devam ediyor. Gold Film, Can Yaman’ın askerden dönmesinin ardından çalışmaları bitirilmiş bir dizinin başrol oyuncusu olması için Yaman’a teklif götürecek. Aynı dizide Demet Özdemir’in de oynayacağı ve dizinin aşk teması yerine komedi ağırlıklı bir dizi olacağı konuşulmaya devam ediyor.