Çukur 3. Sezonda Efsun Karakteri Kim?

Çukur 2. Sezon ile diziye veda eden başrol oyuncusu Dilan Çiçek(Sena) yerine başrol oyuncu arayışları Ay Yapım tarafından devam etmekte. Efsun karakteri için anlaşmaya çalışan yapımcılar karakterin kim olacağı konusunda karar vermek üzere.

Çukur 3. Sezon senaryosunu görenlerin merak ettiği Efsun karakteri oldukça merak ediliyor. Çok güzel ve bir o kadar cesur bir karakter olan Efsun’a kimin hayat vereceği ise tartışma konusu. Dizihaberin.com olarak Efsun karakterine kimin hayat vereceğini araştırmalarımız sonucunda tespit ettik.

Çukur Efsun Kim?

Efsun zeki cesur ve güzeller güzeli bir kızdır. Çok güzel olmasına rağmen hayatının o anına kadar aşk meşk ile bir işi olmamıştır. Mahalleye geldiğinde hayalleri olan genç kız Yamaç Koçovalı ile karşılaştığında tüm hayatı değişecektir.

Çukur 3. Sezonunda Efsun ve Yamaç aşkını yakından takip edeceğiz. Efsun karakteri Sena ile biraz daha farklı gibi görünüyor. Efsun Sena’ya göre daha cesur yürekli ve zekidir. Çukur Final bölümünde Yamaç Koçovalı adeta bitmiş ve hayattan kopmuştu. Onu tekrar eski günlerine bağlayacak olan Efsun karakteri olacaktır.

Ay yapım ekibi Efsun karakteri için Hazal Subaşına teklif götürdü. Hazal Subaşı bu teklifi kabul ederse, Efsun karakterine hayat verecek. Hazal Subaşı en son halka dizisinde Kaan Yıldırım ile partner olmuştu, şimdi ise kabul ederse Aras Bulut İyinemli ile partner olacak.

Hazal Subaşı kimdir?

Hazal Subaşı 1996 yılında İzmir’de doğdu. 2016 yılında Elidor Miss Turkey yarışmasında finale kalmış ve güzelliği ile dikkat çekmişti. Hazal Subaşı eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesinde Halka İlişkiler ve Reklamcılık okudu.

Hazal Subaşı oyunculuk deneyimine Trt1 kanalında Adını Sen Koy dizisinde başladı. Kamera karşısına ilk defa geçmesine rağmen yetenekleri ile oldukça dikkat çekti. Bu dizideki başarından sonra ayrılmış ve Kanal D kanalında yayınlanan yüksek reytingli dizi Bir Umut Yeter’de başrol oynamıştı. Subaşı’nın en son dizi tecrübesi başrollerde Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Serkan Çayoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan gibi oyuncuların rol aldığı Halka dizisinde komiser Bahar olarak rol aldı