Çukur 3. Sezon Ne zaman? Yeni Sezonda Kimler Var?

Çukur dizisi 3. sezon

Ülkemizde her hafta beğeni ile izlenen ve reyting rekoru kıran ve Show Tv’ de sevilerek izlenen bir dizi olan Çukur adlı dizi Mayıs 2019 da sezon finali yapmıştır. Çukur adlı dizi pazartesi akşamları izleyicilerin vazgeçilmezi haline gelmiş olup her geçen gün izleyici kitlesini artırmaktadır.

Çukur adlı dizi devam ettiği sürece günden güne kadrosunu kaliteli oyuncularla genişletmektedir. İzleyiciler ile tanıştığı sezon da Vartolu karakteri çok fazla ön plana çıkmıştır. İkinci sezonda ise Karakuzular ve Cumali Koçovalı’ da adlı karakterler diziye dahil olmuş ve dizinin senaryosunda ön plandaydılar.

Mayıs 2019 da dizinin ikinci sezonu sona erdikten sonra üçüncü sezonda da kaliteli oyuncular diziye dahil olacakdır. Meraklı izleyiciler şu soruyu sormaktadır çukur dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak?

Merakla bekleyen binlerce izleyicileri sevindirecek bir duyum vardır. Çukur adlı dizinin üçüncü sezonu Eylül 2019 da Show Tv kanalında yayınlanacaktır. Çukur dizisinin ilk iki sezonda olduğu gibi bu sezonda büyük bir beğeniyle izleneceği düşünülmektedir.

Çukur Dizisine Dahil Olacak Oyuncular Kimlerdir?

Çukur dizisine 3. sezonda dahil olacak bir çok oyuncu bulunmakta olup çukur 3. sezon oyuncuları kaliteli dizilerden transfer olmuşlardır. Sen Anlat Karadeniz adlı dizide kendisinden söz ettiren ve oyunculuk alanında ülkemiz de nam salmış olan Mehmet Ali Nuroğlu ve Akın Koçovalı Çukur dizisinin 3. sezonuna dahil olmuştur.

Yapılan araştırmaya göre su oyuncuların bu sezon hangi karakteri oynayacakları tam olarak netlik kazanmamıştır. Şu an ki duyuma göre Akın Koçavalı karekterini Ekin Koç adlı oyuncu dizide canlandıracaktır.

Son alınan bilgiye göre bu sezon yani 3. sezonda Sinem Kobal adlı sunucu, oyuncu ve bir çok alanda yapmış olduğu başarıları bu dizide de gerçekleştirecektir. Sinem Kobal dışında çukur adlı diziye Çağan Atakan Arslan, Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel ve Hakan Kurtaş adlı kaliteli oyuncular çukur dizisinin 3. sezonuna renk vereceklerdir.

Çukur 3. Sezon Adlı Dizisinde Oynayacak Olan Sinem Kobal Kimdir?

Sinem Kobal Çukur

1987 yılının ortalarında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Bale spor dalı ile hayatına başlamış daha sonra Dormen tiyatrosunda oyunculuk eğitimi alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır.

İlk dizi deneyimini 13 yaşındayken Dadı adlı dizide yaşamış olup sonraki dönemlerde Lise Defteri, Arka Sokaklar, Gönül İşleri, Yüz Yüze, Küçük Sırlar ve Hakan Muhafız adlı dizilerde rol alarak oyunculuğunu geliştirmiştir. 2019 yılı itibariyle de Çukur adlı dizi de rol alacaktır.

Çukur 3. Sezon Adlı Dizisinde Oynayacak Olan Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

1981 yılının bahar aylarında İzmir İlinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk serüveni üniversite yıllarında başlamıştır.

Çeşitli tiyatrolarda eğitim alarak oyunculuğunu geliştirmek suretiyle Karaoğlan, Avrupa Yakası, Son Ders Aşk ve Üniversite, Kampüsistan, Son, Aşk, Kara Sevda ve Filinta gibi kaliteli dizilerde rol almış hatta oynadığı diziler reyting rekorları kırmıştır.

Çukur 3. Sezon Adlı Dizisinde Oynayacak Olan Hakan Kurtaş Kimdir?

1988 yılının yaz aylarında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitim ve öğretim hayatında karikatür, futbol, basketbol gibi spor dallarıyla uğraşsa da tiyatroya da büyük ilgi duymuştur. Oyunculuğuna ilk olarak 2010 yılında adımını atmıştır. Daha sonraki yıllarda müzik grubu kurmuş ancak tiyatro ağır bastığından Ezel, Filinta, A. Ş. K. , Analar ve Anneler, Çarpışma ve Dolunay adlı dizilerde oyunculuğunu göstermiştir.

Çukur 3. Sezon Adlı Dizisinde Oynayacak Olan Rojda Demirer Kimdir?

12 Ağustos 1979 yılında Ankara ilinde doğmuştur. Aslen Diyarbakır’lıdır. 1988 yılında TRT ‘ nin açmış olduğu sınavı kazanarak TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati kadrosunda yer almıştır. 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuş ve 2003 – 2008 yıllarında Trabzon Devlet Tiyatrosunda görev almıştır. Kaliteli bir oyuncudur. Güzel oyuncu bir çok dizide rol almıştır. Melekler Korusun, Acil Aşk Aranıyor, Adı Efsane, Elde Var Hayat ve Çarpışma dizisinde rol almıştır. Çukur 3. Sezon dizisinde rolü hala bir netlik kazanmamıştır.

Çukur 3. Sezon Adlı Dizisinde Oynayacak Olan Çağan Atakan Arslan Kimdir?

1989 yılının sonbahar aylarında Sivas ilinde dünyaya gelmiştir. 2016 yılında Survivor yarışmasına katılarak burada büyük bir ün yakalamıştır. Oyunculuk deneyimi ilk olarak Söz dizisinde yaşamıştır. Çukur 3. Sezonunda görev alacaktır ancak rolü hala netlik kazanmamıştır. Yeni sezonda çukurdan son güncel haberler takip edilmelidir.