Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un Fanlarından Anlamlı Jest!

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un Fanlarından Anlamlı Jest!

Yaz sezonunda Türk televizyonlarından yayınlanan yapımlar arasında kısa sürede en çok beğenilen yapım olmayı başaran Afili Aşk dizisi oyuncuları Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un hayranları oldukça anlamlı bir jeste imza attı. Kanal D ekranlarından her Çarşamba günü hayranlarıyla buluşan dizinin sevilen oyuncularının hayranları sosyal medyada da çok konuşulan özel bir harekette bulundu.

Geçtiğimiz gün 4. bölümü ile izleyici karşısına çıkan Afili Aşk dizisi yine reyting listelerinde adından söz ettirmeyi başardı. Henüz yayın hayatına yeni başlamış denilebilecek bir süre içinde geniş kitlelere ulaşarak Türk dizisi izleyicisinin gönlünü kazanmayı başaran Afili Aşk dizisi, özellikle yaz döneminin en sevilen yapımları arasında zirvede gösteriliyor. Hatta sevilen dizinin pek çok hayranı, yeni sezonda da ara vermeden dizinin bölümlerinin devam etmesini istiyor.

Öte yandan reyting listeleri de Afili Aşk dizisine olan bu bağlılığı somut olarak ortaya koyuyor. Her hafta Çarşamba günleri ekranlara gelen Afili Aşk dizisinin sevilen oyuncuları Burcu Özberk, dizide Ayşe karakterine başarılı bir şekilde hayat verirken, Çağlar Ertuğrul ise Kerem karakterini usta bir şekilde canlandırıyor. Türk televizyon yapımlarının aranan simaları arasında güzel ve yakışıklı oyuncular, izleyiciler tarafından da çok beğenildi.

AYKER Fanlarından Anlamlı Etkinlik

Sosyal medyada sevilen oyuncuların dizide canlandırdıkları Ayşe ve Kerem karakterlerinin isimlerinden oluşturulan AYKER etiketi altında birleşen Afili Aşk dizisi hayranları, anlamlı bir etkinliğe imza attı. Sevilen oyuncuların fanları, Lösemili Çocuklar Vakfı yararına özel bir bağış etkinliğini hayata geçirdiler. Bununla birlikte Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk ise bu anlamlı etkinliğe katılım göstererek, bu önemli organizasyonun birer parçası olmaktan dolayı gururlu ve mutlu olduklarını ifade etti.

Afili Aşk Konusu Nedir?

Kanal D ekranlarından geçtiğimiz gün yayınlanan bölümüyle 4. bölümünü geride bırakan Afili Aşk konusu, tekstil şirketi sahibinin oğlu Kerem ile bu şirketin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe’nin yaşadığı aşkı ele alıyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Benian Dönmez gibi usta isimler de yer alıyor.