7 Haziran 2019 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

7 Haziran 2019 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor’da Yunanlı yarışmacılar azınlıkta kalmış bulunmakta. Survivor’un en önemli yarışması, oyunun yaşam damarı olan dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Aylardır şampiyonluk için emek vermekte olan tüm yarışmacılar, finale doğru bir adım daha yaklaşmak için ellerinden gelen en iyi performanslarını gerçekleştirdiler. Oyun sonundan kaybeden takımdan eleme adayı çıkacak. Çıkan adayın beş aydır vermiş olduğu Survivor mücadelesinin sonunda şampiyonluk için olan tüm hayalleri ellerinden kayıp gidecek.

Okay bugün yarışmaya boynuz kafası ile katılarak herkesi şaşırttı. Yarışmaya beyaz takım olarak geldiklerini belirten Okay, Türk Yunan ayrımı diye bir şey olmadığını söyledi. Siyah takım yedi, beyaz takım ise altı kişi olarak yarışacak ve oyunu kaybeden takımın, kemik takımından bir kişi eleme adayı olarak çıkarılacak.  Emre herkesin büyük hayalleri olduğundan bahsederek oyunun ne kadar önemli bir oyun belirtti. Büyük bir dokunulmazlık oyununun var olan ödül oyunundan çok daha farklı olduğunu söyleyerek hatasız bir oyun çıkartmaları gerektiğini yoksa Survivor’u kaybedeceklerini belirtti. Beyaz takım motivasyonlarının yüksek olduğunu gözler önüne serdi.

Açlık isyanlarına sessiz kalmayan Ülker çiziviç’in sponsorluğunu yaptığı Survivor’da herkese birer paket çiziviç ikram edildi. Dokunulmazlık oyunu öncesinde adadaki tüm yarışmacılar Çiziviç yiyerek biraz da olsa açlıklarını bastırdılar. Oyun parkurunda öncelikle hızlıca ilerleyip daha sonra sayıları doğru yerlere yerleştirmek ve bunun sonucunda atışları düzgün yapmak öne çıkan ilk dikkat edilmesi gerekenlerin arasında yer aldı. Yazı tura yapılarak kazanan takım siyah takım oldu. İlk seçim yapılarak yarışma başladı. Peki Survivor 7 Haziran dokunulmazlık oyununu kim ve hangi takım kazandı?

İlk yarışmacılar Siyah Takımdan Katarina Dalaka rakip olarak Beyaz Takımdan Seda’yı seçti. Emre, Okay’a karşı oynayacak ve Spyros, Nikos’a karşı yarışacak. Bu oyun bittikten sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak ve 7 Haziran 2019 Survivor da eleme adayı çıkarılacak. Bu eleme adayının kim olduğu yarışmayı takip edenler arasında büyük merak uyandırıyor. Bizim tahminimize göre Yusuf’un takımı bu gecenin galibi olarak yüzü gülen taraf olacak. Peki size göre hangi takım bu gecenin kazananı olacak?